Modelowanie kwasem hialuronowym

Modelowanie kwasem hialuronowym
Co to kwas hialuronowy ?
Kwas hialuronowy jest związkiem organicznym, który naturalnie występuje w każdym żywym organizmie i jako ważny czynnik nawilżający stanowi budulec każdej tkanki łącznej. U człowieka substancja ta występuje głównie w stawach, skórze oraz oku. Dzięki swoim właściwościom, kwas hialuronowy odpowiada za prawidłowe nawilżenie i ujędrnienie naszej skóry. Niestety, wraz z wiekiem ubywa go nam, dlatego tak ważne jest uzupełnianie jego braków. Ze względu na swoje odmładzające właściwości, stosowany jest w dziedzinie medycyny estetycznej.
Co sie dzieje po wchłonięciu kwasu hialuronowego?
Miejsca iniekcji
Przeciwwskazania
Przebieg zabiegu
Zalecenia po zabiegu
Po zabiegu mogą wystąpić ...

Zabiegi modelowania kwasem hialuronowym

Nos – modelowanie kwasem hialuronowym

Nos – modelowanie kwasem hialuronowym

Możemy pozbyć się garbka lub podnieść nosek by stał się delikatniejszy i szczuplejszy. Piękny nosek doda Ci wdzięku.
Powiększenie ust kwasem hialuronowym 1ml

Powiększenie ust kwasem hialuronowym

Każda z nas marzy o pięknym uśmiechu, ponętnych ustach. Teraz to marzenie można spełnić w trakcje jednego krótkiego zabiegu.
Co możemy uzyskać za pomocą kwasu hialuronowego? Większe, symetryczne usta. Możemy poprawić kontur i koloryt warg, a także zredukować zmarszczki w okół ust (tzw. „Zmarszczki palacza”) Usta stają się bardziej nawilżone i pełniejsze nawet do 12 miesięcy. Nic nie stoi na przeszkodzie także podnieść kąciki, aby twarz stała się radosna i promienna.
Kości policzkowe – wypełnianie kwasem hialuronowym

Kości policzkowe – wypełnianie kwasem hialuronowym

Piękne, wystające kości policzkowe dodadzą Ci kobiecości. Możemy poprawić wygląd twarzy uwypuklając zbyt płaskie kości policzkowe, tworząc tym samym charakterystyczne “wgłębienie” pod kością policzkową co daje zjawiskowy efekt wymodelowanej twarzy. Wypełnienie kości policzkowych nie tylko poprawi wygląd samych kości, ale także poprawi owal twarzy poprzez podciągnięcie “opadającej skory”. Ciesz się ponętną, smukłą twarzą.
Podbródek – modelowanie kwasem hialuronowym

Podbródek – modelowanie kwasem hialuronowym

Cofnięty, kwadratowy czy zbyt szeroki podbródek sprawia że twoja twarz jest ociężała i nieidealna ? W trakcie jednego zabiegu wymodelujemy go i sprawimy ze będzie piękny i podłużny. Twarz stanie się pociągła i szczuplejsza.
Powiększenie ust kwasem hialuronowym 1ml

Żuchwa – modelowanie kwasem hialuronowym

Widoczne i wyraźne kości żuchwy nadają kobiecie wdzięku i klasy. Jeżeli brakuje Ci kształtów w tej okolicy lub chcesz je bardziej podkreślić, zróbmy to.
Bruzdy nosowo-wargowe – wypełnianie kwasem hialuronowym

Bruzdy nosowo-wargowe – wypełnianie kwasem hialuronowym

Bruzdy załamania skóry pojawiają się w okolicach miedzy nosem a wargami już od 25 roku życia. Sprawiają ze twarz wygląda na smutną i zmęczoną. Pozbądź się tego wrażenia w 30 minut.
Zmarszczki – wypełnianie kwasem hialuronowym

Zmarszczki – wypełnianie kwasem hialuronowym

Zadbamy o każdą mniejsza i większa zmarszczkę aby przestała być powodem twoich zmartwień.